Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

Odzież na wiosnę

Pora schować zimowe kurtki do szafy

20. marca o godzinie 22.58 skończyła się zima i na północnej półkuli zaczęła się pora roku, która niesie ze sobą więcej światła i ciepła. A zatem jest już wiosna! By ochronić tę wiosenną atmosferę także w kapryśne dni w ciągu najbliższych tygodni, polecamy oddychające kurtki MEWA.


Elegancka ochrona przed skutkami kapryśnej wiosennej pogody
Nasze lekkie kurtki softshellowe i polarowe w okresie przejściowym dobrze chronią przed wiatrem i zmienną pogodą i - podobnie jak wszystkie produkty MEWA - dostępne są w systemie wynajmu tekstyliów. Są one przeznaczone przede wszystkim dla osób, które w swojej pracy często muszą wychodzić na zewnątrz i ponownie wchodzić do pomieszczeń. Potrzebują w związku tym oddychającej odzieży z możliwością regulacji dostępu powietrza i stopnia wilgotności – ma być nie za ciepło, ale nie za zimno.


Każdy, kto dodatkowo narażony jest na kaprysy pogody – szczególnie w okresie przejściowym pomiędzy zimą i wiosną – poszukuje profesjonalnego wyposażenia, pozwalającego w sposób przyjemny i bezproblemowy realizować wykonywana pracę. Rozwiązaniem jest kurtka, która daje ciepło, chroni przed pogodą i zapewnia zdrową termoizolację.
Więcej o naszych wygodnych kurtkach dowiesz się tutaj: https://www.mewa-service.pl/ulubiona-tematyka-produktow/kurtki-polarowe/


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa