Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Produkt_des_Jahres_2018_Autoexpert.JPG

Produktem Roku 2018

Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA „Produktem Roku 2018"

Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA „Produktem Roku 2018“

Już po raz drugi „tekstylna miska olejowa wielkości dużego ręcznika“ została wybrana „Produktem Roku“, tym razem w ramach konkursu redakcji miesięcznika „autoEXPERT“.

Uznanie ze strony ekspertów
Mata olejowa MULTITEX®, którą można wynająć w firmie MEWA, została wybrana „Produktem Roku 2018“ w kategorii „Wyposażenie warsztatowe i oprogramowanie“, tym razem w ramach konkursu zorganizowanego przez redakcję miesięcznika motoryzacyjnego „autoEXPERT“.

Wyróżnienie z tej okazji odebrał przedstawiciel firmy MEWA w Polsce, Piotr Borowczyk, podczas uroczystego spotkania laureatów, jakie odbyło się 20 września b.r. w siedzibie redakcji we Wrocławiu.

Poprzednio mata olejowa uzyskała tytuł „Produktu Roku“ dwa lata temu w rankingu redakcji magazynu przemysłowego „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu“.

O wyróżnieniu w tym roku zadecydowało powołane przez redakcję miesięcznika „autoEXPERT“ 18-osobowe jury, składające się ze specjalistów związanych z motoryzacją, takich jak, rzeczoznawcy, eksperci, wykładowcy wyższych uczelni technicznych, diagności, dziennikarze i praktycy motoryzacji.

Przy wyborze maty olejowej MULTITEX® doceniono jej wysoką jakość, elastyczne możliwości zastosowania i zalety ekologiczne (produkt wielokrotnego zastosowania).


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa