Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Putztuchsystem

Światowy Dzień Ochrony Środowiska 2018

pokazujemy, jak je chronić

Światowy Dzień Ochrony Środowiska 2018 – pokazujemy, jak je chronić

5 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Ten dzień jest dla nas okazją do zaprezentowania i ugruntowania naszego stanowisko w kwestii ochrony środowiska, bowiem codziennie dbamy o to, by korzystać z wody, oszczędzając jednocześnie jej zasoby. Dla nas każdy dzień jest dniem służącym ochronie środowiska.

Akcje na całym świecie w Światowym Dniu Ochrony Środowiska
Ludzie w 150 krajach 5 czerwca wspólnie wyznaczają kierunek ochrony środowiska naszej planety. Światowy Dzień Ochrony Środowiska obchodzony jest już od 1972 roku.

Oferujemy produkty wielokrotnego użytku od ponad 100 lat
Dla firmy MEWA zrównoważony rozwój nie jest przejściową modą, ale stanowi podstawę jej działania. Czyściw bawełnianych nie należy wyrzucać, lecz należy je wykorzystywać ponownie – taka jest od 1908 roku podstawowa idea naszej firmy. I do dzisiaj środowisko oraz zasoby naturalne traktujemy z zachowaniem zasady zrównoważonego rozwoju.

Zastosowanie nowoczesnych technologii w zakresie ochrony środowiska
Wykorzystując wodę, środki piorące i energię w sposób najbardziej oszczędny i efektywny jak to tylko jest możliwe, nadal doskonalimy nasze urządzenia i rozwiązania techniczne, służące do realizacji procesów oraz ochrony środowiska. Naszym celem jest możliwie jak największa oszczędność zasobów i zredukowanie do minimum odziaływania na środowisko naturalne. Dodatkowo oszczędzamy energię poprzez odzyskiwanie ciepła i ponowne wykorzystanie ścieków.

Lepiej, niż tego wymagają przepisy
W porównaniu z tradycyjnymi metodami prania, nasze rozwiązania w tym zakresie prawie o 85% mniej obciążają środowisko naturalne. To więcej, niż wymagają odpowiednie przepisy prawa. W firmie MEWA każdy dzień jest dniem ochrony środowiska.


Pan Roman Benedykciuk

Adiunctor

ul. Nugat 8 m 59

02776 Warszawa