Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Ölauffangmatten - Multitex

Nowy film: Tutaj nieszczelności nie mają szans

W ten sposób, wanna olejowa w formacje ręcznika utrzymuje zakład w czystości

Nowy film: Tutaj nieszczelności nie mają szans

Dzięki naszemu ssącemu cudowi w roli głównej, nakręciliśmy nowy film: Mata wchłaniająca olej firmy MEWA wskazuje, jak należy reagować na zanieczyszczenia smarem w warsztacie.Włączyć film: W ten sposób, wanna olejowa w formacje ręcznika utrzymuje zakład w czystości

Kapiący olej silnikowy, plamiące smary lub spuszczona woda chłodząca stanowią wyzwanie z którym radzi sobie nasza mata chłonąca wielokrotnego użytku „Multitex“. W naszym nowym filmie przedstawiamy matę stosowaną w zakładzie napraw samochodów. Tam działa ona jako ssące cudo: Olej, woda chłodząca i inne ciecze natychmiast zostają wchłonięte przez rdzeń ssący, a powierzchnia maty pozostaje praktycznie sucha. Połyka aż do trzech litrów - jest to pięciokrotność jej ciężaru - zanim zostanie z powrotem odprowadzona do czyszczenia. Dzięki swym rozmiarom ręcznika, jest ona elastyczna w stosowaniu: w warunkach braku miejsca wystarczy jedna mata, a na dużych powierzchniach należy kłaść maty jedna obok drugiej.