Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

_DSC5988.tif

Julia Hoppe i Marika Stammler

- W firmie MEWA wszystkie drzwi są dla nas otwarte! -

Rozmowa z Julią Hoppe i Mariką Stammler

  • Długoletnie zaufanie

    Firma MEWA pielęgnuje pełne zaufanie w odniesieniu zarówno do klientów jak i pracowników.

  • Rodzinna atmosfera

    W tej firmie człowiek znajduje się w centrum uwagi, ponieważ firma MEWA to ludzie, którzy ją tworzą.

  • Promowanie pasji

    Firma MEWA daje możliwość wyznaczania sobie celów i ich konsekwentnej realizacji.

 - Tam gdzie jest dużo brudu, jest miejsce dla naszego czyściwa tekstylnego! - śmieje się Marika Stammler, która ostatnio objęła stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży w dziale Dużych Klientów firmy MEWA. Od ponad trzydziestu lat pracuje w dziale Sprzedaży. Nie uczyła się tego zawodu. - Zaczynałam jako sprzedawczyni obuwia -, opowiada. W wieku 28 lat przeszłam do firmy MEWA, do działu Sprzedaży. - To było spore wyzwanie -, przypomina sobie. Co jej pomogło? - Kompleksowe wsparcie: firma MEWA jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Wszystko robimy wspólnie, trzymamy się razem jako zespół. Z każdym można rozmawiać w każdej chwili, rano, w południe a nawet wieczorem! To sprawia, że firma MEWA jest silna – i ja również. -

Od początku miałam wsparcie

Julia Hoppe również miała dobry start w firmie: - Wspierano mnie od samego początku: szkoleniami, dokumentami sprzedaży, we wszystkich sprawach -, informuje Kierowniczka Rejonowa, która pracuje w przedsiębiorstwie od 2015 r. - Miałam również mentora, który był dla mnie zawsze dostępny. - Nigdy nie miała poczucia, że jest sama. Teraz zastanawia się co przyniesie przyszłość: - W firmie MEWA wszystkie drzwi są dla mnie otwarte -, mówi. - Zauważyłam to już podczas rozmowy kwalifikacyjnej: Tutaj mogę się dalej rozwijać! I z pewnością nie będę stała w miejscu. - 

Duże wsparcie, krótkie procesy decyzyjne i duża odpowiedzialność

Marika Stammler również nie zatrzymała się w swoim rozwoju. Wypracowała sobie pozycję od Kierowniczki Rejonowej do Regionalnego Kierownika Sprzedaży w dziale Dużych Klientów. Dziś wspomina wiele udanych lat przepracowanych w firmie MEWA i mówi, że - nadal jest zakochana w czyściwach tekstylnych -. Przez wszystkie te lata nigdy nie myślała o zmianie. - firma MEWA zapewnia wszystko, aby czuć się komfortowo i móc się rozwijać -, mówi. - Miłe koleżanki i koledzy, duże wsparcie, krótkie procesy decyzyjne, duża odpowiedzialność. - Śmieje się: - Wyrafinowane wyposażenie, odpowiedni samochód służbowy, dobra pensja. Czego chcieć więcej? - W marcu 2017 r. przeszła od aktywnej sprzedaży do wspierania młodych pracowników: Obecnie pracuje jako mentor w firmie MEWA i wprowadza młodych pracowników w zasady działania przedsiębiorstwa - podobnie jak Julia Hoppe była wprowadzana przez swojego mentora w początkowej fazie zatrudnienia.

W tym miejscu można dowiedzieć się więcej o tym, co Marika Stammler i Julia Hoppe mają do powiedzenia na temat firmy MEWA.