Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

mewa_international_092.JPG

Daniel Krause i Günes Yenen

„MEWA ufa swoim wychowankom.“

W wywiadzie z Danielem Krause i Günes Yenen

  • Perspektywy dla wychowanków

    MEWA obsadza stanowiska kierownicze do 60 procent własnymi wychowankami.

  • Międzynarodowa kariera

    MEWA daje szansę zrobienia kariery w 44 lokalizacjach, w 13 krajach – teraz także w Anglii.

  • MEWA otwiera szanse

    Każdy ma tu możliwość zaangażowania się i rozwoju.

Zakasać rękawy i do dzieła. Każdy, kto wnosi swój wkład i pokazuje wydajność, szybko może awansować w MEWIE. Relacja dwóch dyrektorów, Daniela Krause i Günes Oliver Yenen.Daniel Krause był zaledwie dwa miesiące na pokładzie firmy, kiedy otrzymał okazję przeniesienia się z Rodgau do centrali firmy MEWA w Wiesbaden, gdzie był odpowiedzialny za sektor produktów do czyszczenia części. „Fakt, że tak wcześnie obdarzono mnie takim zaufaniem – było dla mnie niezapomnianym przeżyciem“. Trzy lata później Krause przeniósł się do spółki MEWA w Weil im Schönbuch, aby lepiej poznać procesy w jednej z regionalnych lokalizacji.Podobnie dynamicznie swoją karierę w firmie MEWA rozpoczął Günes Oliver Yenen. "Zacząłem bezpośrednio we Włoszech w 2013 roku, jako asystent prezesa. Tutaj przez prawie trzy lata uczestniczyłem w dużych projektach firmy, wiele się nauczyłem i dalej rozwinąłem." Następnie spędziłem rok w Rodgau i ponownie przyszła oferta międzynarodowa. "Dostałem możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego rynku firmy MEWA w Anglii. Szansę wykorzystałem natychmiast i od czerwca 2018 przebywam tam regularnie - jest to dla mnie wspaniałe wyzwanie oraz ogromna szansa.“Co jest takiego szczególnego w firmie MEWA jako pracodawcy?


"Możesz się zaangażować i przejąć odpowiedzialność, pozostajesz mimo tego niezależny i zawsze możesz wyrazić swoją opinię. Zawsze znajdowałem się w pobliżu zarządu firmy. Oczywiście to musiało kształtować, dostrzegasz przy tym, że jesteś ceniony - to czyni z MEWY naprawdę wyjątkowego pracodawcę "- wyjaśnia Daniel Krause.


"Ponieważ MEWA wciąż rośnie, rośną także oferowane możliwości. Ciągle otwierają się nowe stanowiska. Musisz być otwarty, ciekawy nowych wyzwań, ale także elastyczny, a wtedy pojawiają w MEWIE wszelkie możliwe wyzwania i szanse, jakie można rozważyć ", dodaje Günes Oliver Yenen. "Polecam firmę MEWA, ponieważ mimo swojej wielkości nadal jest firmą rodzinną. Zawsze czujesz się należycie traktowany, masz kontakt ze wszystkimi poziomami w hierarchii firmy i zawsze znajdziesz otwarte ucho."