Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Wywiad z Benjaminem Kärstem

  • Szybkie wdrożenie się w firmie

    MEWA oferuje perspektywy i możliwość wydobycia z siebie tego, co najlepsze.

  • Rodzinna atmosfera

    Tutaj w centrum uwagi pozostaje człowiek: MEWA to ludzie.

  • Uosabiamy sprawiedliwe traktowanie się

    Firma MEWA obdarza pracowników zaufaniem i stawia na sprawiedliwe traktowanie się oraz bezpośredni kontakt

„Firmę MEWA zawsze postrzegałem jako całość: zdrowe przedsiębiorstwo rodzinne, mądre inwestycje, długofalowe myślenie, solidne perspektywy i płaską strukturę hierarchii. Sprzedaż leży w mojej naturze, już w wieku 15 stałem jako sprzedawca w naszym sklepie obuwniczym w Turyngii. Po ukończeniu wykształcenia handlowego byłem między innymi managerem ds. kluczowych klientów firmy budującej urządzenia dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

W roku 2009 rozpocząłem pracę w Dziale Sprzedaży ds. Klientów Hurtowych w firmie MEWA i szybko zauważyłem, że firma MEWA jest inna. To przedsiębiorstwo wykonuje swoją pracę znacznie szybciej i jest pod względem organizacyjnym lepiej zorganizowane niż inne przedsiębiorstwa. W naszej firmie panowała prawdziwa atmosfera pracy zespołowej. W Dziale Dystrybucji jest to wyjątkowa sytuacja, gdyż w takim dziale panuje zasadniczo konkurencja. Jednakże u nas koledzy sobie wzajemnie pomagają i regularnie spotykamy się prywatnie lub dzwonimy do siebie.

 

Jestem z jednej strony osobą o intuicyjnym wyczuciu dystrybucji, z drugiej strony w widzę w innych ludzi.Dla mnie wyczucie jest dziesięć razy ważniejsze od wysokiego współczynnika inteligencji. Sprawiedliwe traktowanie innych to nie tylko inwestycja w pełną zaufania relację handlową, lecz jest ona też czynnikiem sprawiającym zadowolenie. W firmie MEWA jest wiele powodów pozostania w tym przedsiębiorstwie: Cenię przede wszystkim dalekosiężny, perspektywiczny punkt wiedzenia przedsiębiorstwa rodzinnego, które daje mi bezpieczeństwo i długotrwałą perspektywę - już z tego względu warto być zmotywowanym“

Kierownik Sprzedaży ds. Klientów Hurtowych, Niemcy Południowe, firma MEWA