Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

Ludzie. Wartości. MEWA.

Różnorodność w MEWA

Różnorodność to u nas rzeczywistość

  • Życie w różnorodności

    Cenimy sobie różnorodność kultur.

  • Praca w międzynarodowym otoczeniu

    Jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci.

  • Zarządzanie różnorodnością

    Możemy reagować na najróżniejsze wyzwania.

MEWA jest dumna ze swoich tradycji: prowadzona przez właścicieli, z gruntu solidna firma rośnie od ponad 100 lat. Podstawą tego sukcesu jest konsekwentne ukierunkowanie na naszych siedem podstawowych wartości, które określają naszą kulturę przedsiębiorstwa: osobowość, gospodarność, środowisko, jakość, kwalifikacje, poczucie odpowiedzialności i inwestowanie.

Pracujemy w skali międzynarodowej i jesteśmy obecni w 44 lokalizacjach w Europie. Cenimy każdego pracownika jako indywidualność. Płeć, wiek, religia, pochodzenie kulturowe czy niepełnosprawność nie są dla nas miarą – dla nas liczy się człowiek z jego charakterem i umiejętnościami. Nasza kultura przedsiębiorstwa żyje w szanującej wartości wspólnocie.

Taka postawa prowadzi do różnorodności, a tej właśnie potrzebujemy. MEWA to przedsiębiorstwo o wielu twarzach: w naszych różnych lokalizacjach spotykają się bardzo różne grupy zawodowe. Każdy zawód wymaga przy tym innych talentów, a każde wyzwanie innej, własnej głowy.
Potrzebujemy rozwiązań, które zaprowadzą nas dalej i ludzi, którzy myślą samodzielnie, ale działają razem.