Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

 |

Ludzie. Wartości. MEWA.

Przyszłość w MEWA

Dla naszej przyszłości potrzebujemy współpracowników

  • Zarządzanie przyszłością

    Kierujemy wzrok w przyszłość.

  • Najlepsze widoki

    Zapewniamy sobie przyszłość przez stały rozwój.

  • Nagradzamy zaangażowanie

    Doceniamy zaangażowanie i oferujemy atrakcyjne ścieżki kariery.

Kiedy zaczyna się „jutro”? U nas już dzisiaj. Zmiana oznacza dla nas przesuwanie granic tego, co wykonalne: wszystko jest możliwe.

W dynamicznej branży stawiamy na solidne fundamenty. Jako firma międzynarodowa myślimy na przyszłość i jako MEWA ciągle wyznaczamy nowe trendy. Ale przy całej innowacyjności zachowujemy to, co się sprawdziło.

Ponieważ tak kształtujemy naszą przyszłość jako firmy już od 1908, dajemy naszym pracownikom prawdziwą perspektywę oraz szansę do zrealizowania się i do osobistego rozwoju. Tworzy to podstawę na przyszłość z bezpiecznymi miejscami pracy tak, by nasi pracownicy mogli planować z nami.

Ludzie tworzą firmę, dlatego w nich inwestujemy – w ich osobisty rozwój, w ich karierę, ich samorealizację i w otoczenie robocze. Wspieramy każdego zgodnie z jego indywidualnymi silnymi stronami i zdolnościami. Ponad 5200 osób angażuje się na rzecz MEWA. Kiedy dołączysz do nas jako współpracownik?