Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

_Z__4495.tif

Ludzie. Wartości. MEWA.

Odpowiedzialność w MEWA

Prawdziwa odpowiedzialność jest naszą siłą

  • Zdrowa praca

    Dbamy o zdrowie naszych pracowników.

  • Chronimy środowisko

    Zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni za nasze zaangażowanie na rzecz środowiska.

  • Tworzymy szanse

    Wspieramy osobowości i oferujemy różnorodne perspektywy.

Chętnie przyjmujemy odpowiedzialność – za ludzi i za środowisko. W MEWA także Ty przyjmujesz odpowiedzialność – za własną karierę.

Jako firma rodzinna przywiązujemy wagę do solidnego wzrostu – w zgodzie ze wszystkim, co jest dla nas ważne: czujemy się odpowiedzialni za naszych klientów, MEWA, za środowisko, za społeczeństwo i za naszych pracowników. Dlatego działamy w szerokiej perspektywie i oferujemy pierwszorzędną jakość. Zrównoważone myślenie i działanie, to dla nas oczywistość.

Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych pracowników: chronimy ich zdrowie. Kultura uczciwej pochwały jest dla nas tak samo ważna, jak dobra atmosfera w pracy. Oferujemy wszystkim, personelowi fachowemu, osobom robiącym karierę w dziedzinie niezwiązanej z wykształceniem lub pracującym zgodnie z wykształceniem zawodowym szansę dania z siebie wszystkiego, co najlepsze. Odpowiedzialność znaczy dla nas: traktować ludzi poważnie. Pasujesz do nas? W takim razie chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu.