Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

74879093.jpg

Ludzie. Wartości. MEWA.

Dlaczego MEWA?

Razem na kursie do sukcesu – kariera w MEWA

 • Firma rodzinna o wielu obliczach

  Naszą długą tradycję łączymy świadomie z dążeniem ku nowemu, ku trwałości i przyszłości.

 • Deklarowane podstawowe wartości

  Jako firma rodzinna, kierowaliśmy się i nadal kierujemy się wartościami jako podstawą naszych działań biznesowych. Każdego dnia.

 • Dać szanse osobowościom

  Podstawa naszego sukcesu są nasi pracownicy. W zamian za to oferujemy bezpieczne i atrakcyjne miejsca pracy oraz wszechstronne możliwości rozwoju.

”W jakiej firmie mogę awansować? Gdzie mogę wyeksponować swoją osobowość? Kto da mi bezpieczeństwo?” Jeżeli zadajesz sobie takie pytania, wówczas mówimy: witamy w MEWA!

Tożsamość MEWA tworzą ludzie, którzy tu pracują: to ich doświadczenia, ich codzienne decyzje i ich wartości – i tak od ponad 100 lat. Jako usługodawca w branży tekstyliów, działający w skali międzynarodowej, jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy z kolei cenią sobie pracę w nowoczesnej i jednocześnie tradycyjnej firmie rodzinnej, która bazuje na stałym kanonie wartości.

Każdy pracownik przyczynia się do sukcesu naszej firmy, oddając do jej dyspozycji swoje kwalifikacje i pasje, świadomość odpowiedzialności i ducha pracy zespołowej. Dlatego w MEWA przywiązujemy dużą wagę do osobistego awansu i atmosfery rodzinnej współpracy. A to dlatego, że wiemy: motywacja naszych pracowników stanowi o różnicy w jakości naszej pracy.

Czego możemy oczekiwać od naszych pracowników? Osobowości, talentu, wiedzy i pasji, by razem chcieć osiągnąć wiele.

ankieta pracownicza

_DSC5988.jpg
Julia Hoppe i Marika Stammler
Pracownice w dziale Sprzedaży

Firma MEWA jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Wszystko robimy wspólnie, trzymamy się razem jako zespół.

Julia Hoppe i Marika Stammler
Pracownice w dziale Sprzedaży

Nasze trzy fundamentalne pojęcia: różnorodność, odpowiedzialność i przyszłość

Jako szybko rozwijająca się, rodzinna firma o wielu obliczach i długiej tradycji, a jednocześnie dążąca do innowacyjnych i przyszłościowych, nowoczesnych rozwiązań, oferujemy najlepsze perspektywy. Żyjemy naszymi wartościami, dbamy o nacechowaną szacunkiem współpracę i jesteśmy dumni z tego, że tworzymy coś, co ma sens. Dowiedz się więcej, co rozumiemy pod pojęciami odpowiedzialność, przyszłość i różnorodność.

 • ThinkstockPhotos-504078083_post.png

  Zawody, kształcenie i miejsca na studiach w Grupie MEWA

  Aktualne oferty pracy