Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Ludzie. Wartości. MEWA. Ludzie. Wartości. MEWA.

Dlaczego MEWA? Dlaczego MEWA?

74879093.jpg

Ludzie. Wartości. MEWA. Ludzie. Wartości. MEWA.

Dlaczego MEWA? Dlaczego MEWA?

Razem na kursie do sukcesu – kariera w MEWA

 • Firma rodzinna o wielu obliczach

  Naszą długą tradycję łączymy świadomie z dążeniem ku nowemu, ku trwałości i przyszłości.

 • Deklarowane podstawowe wartości

  Jako firma rodzinna, kierowaliśmy się i nadal kierujemy się wartościami jako podstawą naszych działań biznesowych. Każdego dnia.

 • Dać szanse osobowościom

  Podstawa naszego sukcesu są nasi pracownicy. W zamian za to oferujemy bezpieczne i atrakcyjne miejsca pracy oraz wszechstronne możliwości rozwoju.

”W jakiej firmie mogę awansować? Gdzie mogę wyeksponować swoją osobowość? Kto da mi bezpieczeństwo?” Jeżeli zadajesz sobie takie pytania, wówczas mówimy: witamy w MEWA!

Tożsamość MEWA tworzą ludzie, którzy tu pracują: to ich doświadczenia, ich codzienne decyzje i ich wartości – i tak od ponad 100 lat. Jako usługodawca w branży tekstyliów, działający w skali międzynarodowej, jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy z kolei cenią sobie pracę w nowoczesnej i jednocześnie tradycyjnej firmie rodzinnej, która bazuje na stałym kanonie wartości.

Każdy pracownik przyczynia się do sukcesu naszej firmy, oddając do jej dyspozycji swoje kwalifikacje i pasje, świadomość odpowiedzialności i ducha pracy zespołowej. Dlatego w MEWA przywiązujemy dużą wagę do osobistego awansu i atmosfery rodzinnej współpracy. A to dlatego, że wiemy: motywacja naszych pracowników stanowi o różnicy w jakości naszej pracy.

Czego możemy oczekiwać od naszych pracowników? Osobowości, talentu, wiedzy i pasji, by razem chcieć osiągnąć wiele.

ankieta pracownicza

_DSC6346.jpg
Pracownicy opowiadają
Stanowiska pracy w firmie MEWA

Poznaj niektórych naszych pracowników, ich twarze i doświadczenia w MEWA – autentyczne, wszechstronne i ludzkie.

Pracownicy opowiadają
Stanowiska pracy w firmie MEWA

Nasze trzy fundamentalne pojęcia: różnorodność, odpowiedzialność i przyszłość

Jako szybko rozwijająca się, rodzinna firma o wielu obliczach i długiej tradycji, a jednocześnie dążąca do innowacyjnych i przyszłościowych, nowoczesnych rozwiązań, oferujemy najlepsze perspektywy. Żyjemy naszymi wartościami, dbamy o nacechowaną szacunkiem współpracę i jesteśmy dumni z tego, że tworzymy coś, co ma sens. Dowiedz się więcej, co rozumiemy pod pojęciami odpowiedzialność, przyszłość i różnorodność.

 • ThinkstockPhotos-504078083_post.png

  Zawody, kształcenie i miejsca na studiach w Grupie MEWA

  Aktualne oferty pracy