_AB_1287_8_fused_LKW CORR_entzerrt.tif

MEWA INFORMUJE

Aktualizacja dotycząca COVID-19

Aktualne informacje dla klientów dotyczące COVID-19

 • Bezpieczeństwo mikrobiologiczne naszych produktów

  W ramach naszych procedur operacyjnych, dzięki naszym wysokim standardom w zakresie higieny i bezpieczeństwa pracy oraz wysokotemperaturowych, certyfikowanych higienicznie procesów mycia (RABC), zapewniamy po praniu bezpieczeństwo mikrobiologiczne naszych produktów.

 • Higiena i środki ochronne w zakładzie

  Nasi pracownicy w naszych zakładach nadal pracują dla Państwa, oczywiście z zachowaniem wszystkich dodatkowych i niezbędnych środków w zakresie higieny oraz ochrony

 • Dostępność

  Nasz personel biurowy jak zwykle nadal będzie chętnie służył Państwu pomocą.

 • Logistyka i dostawa

  Ze względu na obecną sytuację, niedługo dostosowujemy również naszą logistykę, aby móc zapewnić dostawy dla naszych klientów. Nasi kompetentni pracownicy śledzą rozwój wydarzeń i skontaktują się z Państwem, jeśli sytuacja się zmieni, aby zawsze móc zagwarantować Państwu dostawę.

 • buy4work Onlineshop

  czywiście, nasz sklep internetowy z produktami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy pozostanie dla Państwa otwarty i będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby dostarczać Państwu wszystkie niezbędne produkty, pod warunkiem, że są one dostępne i nie podlegają oficjalnym ograniczeniom w dostawie.

Jesteśmy przekonani, że z konieczną dalekowzrocznością i wspólnie z Państwem opanujemy obecną nadzwyczajną sytuację. Dziękujemy za wsparcie i prosimy uważać na siebie.

Rozwój wydarzeń dotyczących koronawirusa (COVID-19) powoduje obecnie niepewność i stawia wiele otwartych pytań. Jak na firmę rodzinną przystało, troska o siebie nawzajem jest mocno zakorzeniona w naszej kulturze korporacyjnej. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Dlatego też chcielibyśmy dziś poinformować Państwa o aktualnej sytuacji w MEWA.

Jako certyfikowany przez RABC dostawca usług tekstylnych zaopatrujemy przemysł spożywczy, handel detaliczny, sektor opieki zdrowotnej i inne obszary istotne dla systemu i zapewniamy ich pracownikom dostępność czystej, bezpiecznej mikrobiologicznie odzieży. To sprawia, że jesteśmy integralną częścią łańcucha dostaw, który przede wszystkim musi zostać podtrzymany w tej nadzwyczajnej sytuacji.

Dlatego opieramy nasze działania na tym, by:

 1. Chronić was wszystkich, naszych klientów i pracowników, w najlepszy możliwy sposób
 2. Utrzymać nasz standard usług dla naszych klientów najlepiej jak potrafimy
 3. Możliwie najlepiej przyczynić się do powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Środki te służą ochronie wszystkich pracowników i klientów w celu zminimalizowania ryzyka szerzenia się wirusa. Nasz sztab kryzysowy codziennie pracuje nad wdrożeniem dalszych środków, aby nie tylko reagować na dynamiczny rozwój zdarzeń, ale również je przewidywać.

Kontakt z klientami

jako dostawcy usług tekstylnych, codzienny kontakt naszych kierowców serwisowych z klientami i ich tekstyliami jest również integralną częścią naszych usług. Może to stanowić ryzyko dla naszych pracowników, jeśli wejdą oni w kontakt z towarami lub osobami, u których istnieje podejrzenie zakażenia.

 • Dlatego w trosce o ochronę naszych pracowników oraz klientów, zwracamy się do Państwa z prośbą o poinformowanie nas telefonicznie niezwłocznie i przed odebraniem Państwa tekstyliów, jeśli w Państwa firmie istnieje podejrzenie lub potwierdzony przypadek koronawirusa.
 • Ze względów bezpieczeństwa towary te będą transportowane i obsługiwane oddzielnie, a w razie potrzeby uzgodnimy z Państwem dalsze działania za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta. W takim przypadku prosimy o oparty na zaufaniu kontakt ze swoją osobą kontaktową w MEWA jak dotychczas.
COVID-19 Infografik.jpg