Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Putztücher

ZARZĄDZAMY TYM

Naszym celem jest Państwa komfort

Ścierki do czyszczenia w serwisie Beztrosko 24 h – wygodnie, punktualnie, niezawodnie

 • Komfort 24 h

  Dostarczamy, odbieramy, pierzemy, kontrolujemy i wymieniamy Państwa ściereczki do czyszczenia.

 • Praktyczne i pozwalające zaoszczędzić czas

  Nie musisz się już troszczyć o utylizację.

 • Ekologiczne

  Ściereczki do czyszczenia można prać do 50 razy i ponownie użytkować.

Jako wiodąca na świecie marka oferująca ściereczki do czyszczenia oferujemy Państwu „najlepszą ściereczkę do czyszczenia na świecie”. Poza najwyższej jakości materiałami zyskują Państwo jednocześnie komfortowy pełen serwis. Dzięki naszemu sprawnie działającemu łańcuchowi procesów gwarantujemy, że Państwa brudne ściereczki będą odbierane i wymieniane na czyste, wyprane w indywidualnie ustalonym stałym rytmie. Dzięki temu odpowiednia ściereczka będzie zawsze pod ręką i nie trzeba się będzie już więcej tym zajmować!W przypadku przechowywania i transportu dbamy oczywiście o przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych. Kontrole jakości są u nas również sprawą priorytetową. W końcu posiadamy certyfikat jakości EN ISO 9001, 14001 i 50001.


MEWA SaCon®: bezpieczny, wytrzymały, mobilny

Koniec pracy, co dalej ze ściereczkami nasączonymi olejem? Usuwanie w ramach zwykłych odpadów jest zabronione, ponieważ olej silnikowy, smary i podobne materiały uznaje się jako substancje łatwopalne i niebezpieczne dla środowiska, a tym samym zalicza do kategorii odpadów specjalnych.Z tego powodu MEWA opracowała wyjątkowo wytrzymałe pojemniki systemowe, które można toczyć i składować w pionie: MEWA SaCon®. Pojemnik jest sprawdzony pod kątem dyrektywy WE, posiada certyfikat TÜV i jako opakowanie UN spełnia wytyczne dotyczące opakowań towarów niebezpiecznych.Obok bezpiecznego przechowywania i transportu Państwa ścierek wyjątkowo ważnym dla nas problemem jest, aby nie mieszać ścierek, które miały kontakt z różnymi substancjami. Gwarantuje to specjalny kolorowy kod pojemnika i jego pokrywy.


Putztuchsystem

System serwisowy MEWA dla szmat do czyszczenia

 • kreislauf_putztuecher_4_1200x1200.png
  Kontrola i wymiana
 • kreislauf_putztuecher_3_1200x1200.png
  Pranie i suszenie
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_putztuecher_1_1200x1200.png
  Wycieranie i przechowywanie
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Dostawa
Dowiedz się więcej