Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

MEWA-Felder-67.jpg

ZARZĄDZAMY TYM

Jako profesjonaliści wiemy, czego potrzebują profesjonaliści

Profesjonalne rozwiązanie do czyszczenia Państwa części - w pełnym serwisie MEWA

 • Nie obciąża pracowników i środowiska naturalnego

  Biopłyn niezawierający lotnych związków organicznych zamiast środka do czyszczenia na zimno zawierającego rozpuszczalniki

 • Optymalny wynik czyszczenia

  Skuteczne usuwanie uporczywych substancji zanieczyszczających przy stałej sile czyszczenia

 • Niezawodny serwis

  Regularne konserwacje i usuwanie problemów technicznych w ciągu 24 godzin

W jaki sposób czyszczą Państwo narzędzia i małe części? Usuwanie śladów olejów i smarów, jak również soli i wiórów może okazać się bardzo uciążliwą i nieprzyjemną czynnością. Oferujemy rozwiązanie, które jest wyjątkowo efektywne i profesjonalne: Urządzenie do czyszczenia części MEWA BIO-CIRCLE,na bazie rozkładu biologicznego - naturalnie w praktycznym, pełnym serwisie.

W przeciwieństwie do chemicznych środków czyszczących na zimno, BIO-CIRCLE Liquid nie zawiera rozpuszczalników, lotnych substancji organicznych, ma obojętne pH i został przetestowany dermatologicznie. Dzięki temu,stosując urządzenie BIO-CIRCLE, przyczyniacie się Państwo w dużym stopniu do ochrony zdrowia i warunków pracy pracowników, ale także do ochrony środowiska.

W pełnym serwisie MEWA dostępne są dwie wersje stacji do czyszczenia części: mobilny wózek na kółkach lub stabilna stacja do czyszczenia pędzlowego.

Perfekcyjna czystość powiązana ze wszystkimi korzyściami związanymi z serwisem. Wygodne, przyjazne dla zdrowia i ekologiczne.

Wynajem - kupno - czyszczenie

W ramach naszego profesjonalnego systemu wynajmu stacji do czyszczenia części odnoszą Państwo korzyści dzięki wygodnemu, całościowemu serwisowi powiązanemu z regularnymi konserwacjami i naprawami. Jednocześnie spełniają Państwo wysokie wymagania dyrektywy w sprawie rozpuszczalników, gdyż zabrudzenia spowodowane mikroorganizmami zawartymi w płynie do czyszczenia, ulegają biodegradacji.Nie mają Państwo jeszcze preparatu zabezpieczającego części aluminiowe do czyszczenia części czy też profesjonalnych rękawic? Jako inteligentne uzupełnienie naszego systemu wynajmu oferujemy Państwu artykuły bhp wysokiej jakości i artykuły dla magazynów zakładowych, których nabycie jest możliwe bezpośrednio w firmie MEWA na podstawie katalogu WORLD WIDE WORK by MEWA.Otrzymają Państwo w firmie MEWA wszystko to, co jest konieczne do wykonywania codziennej pracy – od jednego dostawcy, produkt najwyższej jakości, na korzystnych warunkach.

20171004_WMD_Teilereiniger_TMP_Q4_PL.png

System usługowy MEWA do mycia części

 • kreislauf_teilereiniger_4_1200x1200.png
  Czyszczenie i usuwanie szlamu
 • kreislauf_teilereiniger_3_1200x1200.png
  Wymiana cieczy
 • kreislauf_teilereiniger_2_1200x1200.png
  Natychmiastowa pomoc
 • kreislauf_teilereiniger_1_1200x1200.png
  Wymiana w przypadku zużycia
 • kreislauf_teilereiniger_5.png
  Dostawa i instruktaż
Dowiedz się więcej