Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

ZARZĄDZAMY TYM:

Mimo ciężkiej pracy, można dobrze wyglądać

Dopasowany ubiór dla każdej branży - w pełnym serwisie MEWA

 • Oszczędność czasu i kosztów

  Kompleksowy i pełen serwis od jednego dostawcy

 • Niezawodne zaopatrywanie

  Punktualna dostawa i niezawodny transport

 • 1 milion ludzi nosi odzież MEWA

  Nasze ubrania robocze są zauważalne wszędzie.

W codziennej pracy w rzemiośle zabrudzenie i zanieczyszczenie to normalna sprawa. Dzięki systemowi MEWA nie ma problemu - zapewniamy to, że Państwa ubranie robocze będzie zawsze czyste i będzie miało zadbany wygląd. Niezależnie od tego, w jakiej branży Państwo pracują.MEWA Textil-Management jest Państwa silnym partnerem, gdy chodzi o wynajem profesjonalnej odzieży roboczej. I nie tylko to: Profesjonalny wynajem jest dla nas czymś więcej niż zwykłą usługą. Jest to dokładnie przemyślany system zarządzania i świadczenia usług, który oferuje Państwo pewność i bezpieczeństwo we wszystkich branżach.Oczywiście, wszystkie kolekcje mają możliwość ich indywidualizacji. Czy to z logo firmy, albo z naszywką z nazwiskiem pracownika - zapraszamy do rozmów z nami o jednolitym wyglądzie ubrań w firmie.

Wynajem - zakup - noszenie

Ubierzemy Państwa w odpowiednią odzież roboczą i ochronną, zadbamy o ścierki czyszczące, maty olejowe i podłogowe dla czystości w zakładzie, zapewnimy higienę w umywalniach - wszystko to w ramach naszego pełnego serwisu.


Oprócz tego, oferujemy wysokiej jakości artykuły markowe dla branży ochrony pracy i BHP jako uzupełnienie do usług MEWA, bezpośrednio do zakupu z WORLD WIDE WORK w MEWA.Otrzymają Państwo w MEWA wszystko, czego potrzeba do codziennej pracy – z jednej ręki, w najwyższej jakości, na korzystnych warunkach.

Kompetentne doradztwo
wmd_landingpage_miekautra_grau_PL.jpg

Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • kreislauf_berufsbekleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
 • kreislauf_berufsbekleidung_3_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_berufsbekleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej