Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Schutzkleidung

ZARZĄDZAMY TYM:

Bezpieczne ubrania potrzebne również wtedy, gdy temperatura sięga zenitu.

U nas mogą być Państwo pewni i bezpieczni - w pełnym serwisie MEWA

 • Oszczędność czasu i kosztów

  Kompleksowy i pełen serwis od jednego dostawcy

 • Niezawodne zaopatrywanie

  Punktualna dostawa, fachowa konserwacja

 • Ochrona środowiska i zasobów

  Trwale, w uznany i wspaniały sposób

Czy bezpieczeństwo Państwa pracowników jest u Państwa na pierwszym miejscu? Jeśli tak, to zapraszamy do zawarcia umowy wynajmu ubrań ochronnych.

MEWA Textil-Management jest Państwa silnym partnerem, gdy chodzi o profesjonalny wynajem odzieży roboczej i tekstyliów roboczych. I nie tylko to: profesjonalny wynajem jest dla nas czymś więcej niż zwykłą usługą. Jest to dokładnie przemyślany system zarządzania i świadczenia usług, który oferuje Państwo pewność i bezpieczeństwo we wszystkich branżach.

To co robimy, robimy doskonale. Przykładamy olbrzymie znaczenie do ochrony środowiska, trwałości i certyfikowanego bezpieczeństwa. Mogą  Państwo zawsze na nas polegać, gdyż nasze wyroby spełniają wszystkie normy i przepisy bezpieczeństwa.

Przy projektowaniu ubrania ochronnego MEWA mamy zawsze oprócz tego na względzie idealną kombinację bezpieczeństwa pracy, komfortu noszenia i ergonomii. Państwa pracownicy tylko wtedy chętnie noszą odzież ochronną, gdy dobrze się w niej czują. Dlatego nieustannie pracujemy nad doborem i optymalizacją materiałów i krojów naszej odzieży ochronnej.

Certyfikowane bezpieczeństwo dzięki spełnianiu wymagań norm.

Jakość jest dla nas drogowskazem, według którego świadczymy nasze usługi. Stale kontrolujemy nasze wyroby i jesteśmy zawsze zmotywowani do tego, by poszukiwać kolejnych możliwości optymalizacji i oczywiście je znajdować. Te wysokie wymagania jakościowe są widoczne z jednej strony poprzez pryzmat uzyskanych przez nas tytułów:"lider rynku światowego" oraz "marka stulecia", a z drugiej strony, poprzez liczne certyfikacje. Gwarantują one Państwu doskonały serwis, odpowiedzialne traktowanie środowiska i zasobów oraz produktów, które spełniają wszystkie obowiązujące przepisy i normy.

Kompetentne doradztwo
wmd_landingpage_siegel_neu_weiss_grau.png

Serwis serwisowy MEWA dla odzieży ochronnej

 • kreislauf_schutzkleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
 • kreislauf_schutzkleidung_3_1200x1200.png
  Pranie i suszenie
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_schutzkleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej