Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Schutzkleidung

ZARZĄDZAMY TYM:

Najsolidniejsze czyściwo tekstylne na rynku

Czysto, pewnie i bezpiecznie - w praktycznym i pełnym serwisie MEWA.

 • Oszczędność czasu i kosztów

  Kompleksowy i pełen serwis od jednego dostawcy

 • Niezawodne zaopatrywanie

  Punktualna dostawa i niezawodny transport

 • Ochrona środowiska i zasobów

  Trwale, w uznany i wspaniały sposób

Czyściwa mają tylko jedno zadanie: niezawodnie oczyszczać maszyny, instalacje i stanowiska pracy. Aby nie musieli się Państwo martwić - czy to o zaopatrzenie, czy też o utylizację swych czyściw - istnieje praktyczne rozwiązanie: umowa wynajmu czyściw.MEWA Textil-Management jest Państwa silnym partnerem, gdy chodzi o profesjonalny wynajem czyściw i innych tekstyliów roboczych. I nie tylko to: profesjonalny wynajem jest dla nas czymś więcej niż tylko zwykłą usługą. Jest to dokładnie przemyślany system zarządzania i świadczenia usług, który oferuje Państwu pewność i bezpieczeństwo we wszystkich branżach i pozwala oszczędzić cenny czas.To co robimy, robimy doskonale. Przykładamy olbrzymie znaczenie do ochrony środowiska, trwałości i certyfikowanego bezpieczeństwa we wszystkich produktach i dziedzinach naszej działalności

Najlepsza jakość i certyfikowane bezpieczeństwo

Jakość jest dla nas drogowskazem według którego świadczymy nasze usługi. Zawsze na stanowisku badań, zawsze zmotywowaniu do tego, aby poszukiwać kolejne możliwości optymalizacji, oraz oczywiście je znajdować. Te wysokie wymagania jakościowe są widoczne z jednej strony poprzez pryzmat naszego tytułu "lider rynku światowego" oraz "marki stulecia", a z drugiej strony, przez liczne certyfikacje. Gwarantują one Państwu doskonały serwis, odpowiedzialne obchodzenie się ze środowiskiem i zasobami oraz produktami, które spełniają wszystkie obowiązujące przepisy i normy.

Nasze czyściwa są jakości  "Made in Germany". Oznacza to, że wszelkie czyściwa oraz tkaniny produkujemy sami we własnej tkalni. Jeśli czyściwo trafi do obiegu serwisowego, to po każdym procesie prania i suszenia przechodzi wielostopniową kontrolę jakości. Tylko wtedy, gdy jest bez zarzutu, trafia ponownie do użytkownika. W przeciwnym razie, dane czyściwo  zostaje automatycznie wymienione na nowe. Oprócz tego, nasz system czyściw MEWA jest certyfikowany zgodnie z DIN EN ISO 9001 i 14001.

Kompetentne doradztwo
wmd_landingpage_siegel_neu_weiss_grau.png

System serwisowy MEWA dla szmat do czyszczenia

 • kreislauf_putztuecher_4_1200x1200.png
  Kontrola i wymiana
 • kreislauf_putztuecher_3_1200x1200.png
  Pranie i suszenie
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_putztuecher_1_1200x1200.png
  Wycieranie i przechowywanie
 • kreislauf_putztuecher_2_1200x1200.png
  Dostawa
Dowiedz się więcej