|

Kontakt z firmą MEWA

Indywidualne doradztwo dotyczące systemu usług MEWA

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów

  • Dla klientów

  • Dla zainteresowanych

  • Dla ubiegających się o pracę

  • Dla dziennikarzy

Dla klientów MEWA

W przypadku wszystkich pytań dotyczących naszych usług, Państwa umowy lub innych tematów mają Państwo do dyspozycji nasz bezpłatny numer serwisowy +48 32 363 82 60 od poniedziałku do piątku w godz. od 08:00 do 16:00. Można zwrócić się również bezpośrednio do spółki obsługującej Państwa działalność lub indywidualnego zespołu serwisowego.Te informacje proszę zaczerpnąć z Państwa dokumentów umowy lub odwiedzić strony lokalizacji naszych zakładów.

Na naszym portalu dla klientów myMEWA.com uzyskają Państwo w każdej chwili wgląd w najważniejszą treść i serwis związane z usługami oferowanymi przez firmę MEWA.

Dla zainteresowanych

Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach i uzyskać poradę. Do Państwa dyspozycji jest również bezpłatny numer serwisowy +48 32 363 82 60 od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 - 16:00.

Dla ubiegających się o pracę

Czy są Państwo zainteresowani nową pracą w firmie MEWA? W naszej części dot. kariery są dostępne dalsze informacje odnośnie partnerów kontaktowych i możliwości kontaktu.

Dla dziennikarzy

Dziennikarze i wydawnictwa specjalistyczne proszę o zgłaszanie się do naszego działu prasowego pod biuro@adiunctor.pl lub pod numerem telefonu +48 501288684. Dalsze informacje znajdą Państwo w naszym dziale prasowym.

Putztücher

Najpierw przetestować, potem wypożyczyć - test serwisu czyściwa tekstylnego MEWA

Posiadamy nie tylko najlepsze czyściwo tekstylne świata, ale także najlepszy serwis. Nie wierzą nam Państwo? To zapraszamy do wypróbowania naszego czyściwa tekstylnego wielokrotnego w ramach testu serwisu. Oferujemy Państwu wypróbowanie naszej usługi do 2 miesięcy.