Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Servicekleidung - Classicline S

MEWA dla handlu artykułami spożywczymi

Czystość w sprzedaży i usługach

Nasze usługi dla Ciebie: jakość i czystość – MEWA dla handlu artykułami spożywczymi

  • –Odzież robocza na wynajem

    Wynajmij u nas odzież dostosowaną do swojego rynku, a my zadbamy o to, by Twoi pracownicy codziennie dobrze wyglądali.

  • Higienicznie i czysto, jeśli właśnie o to chodzi

    HACCP i RABC – z MEWA możesz mieć pewność, że nasza odzież higieniczna, którą dostarczamy, jest zawsze profesjonalnie pielęgnowana i higienicznie czysta.

  • Także w pobliżu Ciebie

    Nasz regionalny opiekun klienta i stały kierowca serwisowy są zawsze do Twojej dyspozycji – osobiście.

Doradzasz i obsługujesz zawsze z uśmiechem: pracownicy w handlu artykułami spożywczymi mają podczas pracy stały kontakt z klientami i z żywnością. Dlatego przy ladzie obowiązują takie same zasady, jak w serwisie: dobrze leżąca i czysta odzież robi na kliencie profesjonalne wrażenie.

MEWA oferuje atrakcyjną odzież higieniczną i serwisową, w której pracownicy dobrze się czują, a wobec klientów prezentują kompetencję. Co czyni naszą odzież roboczą tak specjalną? Każda kolekcja łączy najwyższy komfort noszenia z pierwszorzędną jakością i funkcjonalnością. Oczywiście, w MEWA są liczne możliwości kombinacji, np. z naszą certyfikowaną odzieżą higieniczną, z wysokiej jakości odzieżą biznesową lub z t-shirtami i koszulkami polo z naszej kolekcji MEWA BASICS. Po prostu wybierz zgodnie ze swoimi wymaganiami i gustem – także w swoich firmowych kolorach.

Bardzo praktyczne: nasza odzież jest dostępna w ramach wynajmu, co oznacza, że to my dostarczamy, odbieramy, pierzemy, konserwujemy i wymieniamy we wspólnie uzgodnionym rytmie. A pracownicy dzień w dzień wyglądają czysto i zadbanie.

Jako partner handlu artykułami spożywczymi dostarczamy pracownikom nie tylko odpowiednią odzież. W MEWA sklep z marką można kupić szeroki asortyment rękawic, obuwia i artykułów higienicznych.