Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Odzież serwisowa, która budzi zaufanie – MEWA dla handlu detalicznego

  • Odzież robocza na wynajem

    Wygodna odzież serwisowa i modna odzież biznesowa dla handlu detalicznego, dostępne w MEWA w praktycznym wynajmie.

  • Osobista opieka nad klientem

    Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

  • Praktyczny serwis szafkowy

    Opcjonalny serwis szafkowy MEWA to doskonała pomoc organizacyjna, dostosowana do liczebności personelu.

Dobre samopoczucie pracowników zaczyna się od dobrze wyglądającej odzieży roboczej. Od sprzedaży, przez serwis aż po biuro obowiązuje zasada: jednolita, zadbana odzież motywuje pracowników, a u klientów sprawia wrażenie profesjonalizmu i kompetencji.

Elektromarket, market budowlany, salon meblowy, drogeria czy hurtownia – tak jak różnorodny jest handel, tak samo różnorodne są zadania poszczególnych pracowników, a tym samym także wymagania dotyczące ich odzieży.

Jako wieloletni partner handlu detalicznego w zarządzaniu tekstyliami oferujemy duży asortyment reprezentacyjnej odzieży roboczej w ramach praktycznego wynajmu. Modny krój, wysoki komfort noszenia i duży wybór kolorów sprawiają, że pracownicy dobrze wyglądają. Klasycznie czy nowocześnie – dzięki kompleksowemu serwisowi MEWA nie musisz się o nic więcej martwić. Wyposażamy pracowników zgodnie z potrzebami i zadaniami; dostarczamy, odbieramy, pierzemy, konserwujemy i w razie potrzeby wymieniamy odzież, punktualnie i niezawodnie tak, by pracownicy zawsze wyglądali jak najlepiej.

A w MEWA sklep z marką można kupić szeroki asortyment środków ochrony indywidualnej i akcesoria dla handlu detalicznego, a także inne niezbędne wyposażenie.