Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Servicekleidung

MEWA dla gastronomii

Pierwszorzędny serwis to dla nas podstawa.

W dobrym stylu – MEWA dla gastronomii

 • Tekstylia robocze na wynajem

  Atrakcyjna odzież serwisowa i produkty higieniczne do umywalni – korzystaj z zalet wynajmu.

 • Elastyczne dopasowanie do potrzeb

  W zakładzie jest rotacja pracowników lub zmienia się rozmiar odzieży któregoś pracownika? Elastycznie dostosujemy się do zmieniającego się zapotrzebowania.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

Kreatywna kuchnia, gwiazdkowa restauracja, gospoda, bistro, kantyna w firmie, bar, kawiarnia, bankiet czy event – dobry serwis zaczyna się od pierwszego wrażenia. Dlatego personel powinien być nie tylko uprzejmy, ale także schludnie i czysto ubrany. A jeśli chodzi o kucharzy za kulisami, to ich odzież robocza musi być funkcjonalna i wytrzymała.

U nas odzież roboczą można łatwo i praktycznie wynająć. Wybierz z naszego bogatego asortymentu eleganckiej odzieży serwisowej taką kolekcję, która najlepiej będzie pasować do Ciebie i firmy. Oczywiście możesz ją dowolnie łączyć z koszulkami polo i t-shirtami z naszej kolekcji MEWA BASICS. Oferujemy ponadto profesjonalny serwis koszul i bluzek oraz certyfikowaną odzież higieniczną. Nasza klasyczna odzież dla kucharzy jest dostępna w bieli, w klasycznym wzorze w karo, zaś kurtki dla kucharzy są dostępne także w innych, nowoczesnych kolorach.

Usługa MEWA obejmuje zawsze odbiór, dostawę, pranie, konserwację i wymianę. W ten sposób najwyższa jakość produktów, doskonały serwis i najlepsza opłacalność przechodzą z rąk do rąk.

Można u nas także wynająć artykuły higieniczne do umywalni dla optymalnej higieny. Podajniki materiałowych ręczników, dozowniki mydła i suszarki do rąk zapewniają czystość i dobre samopoczucie.
Mydło w płynie, przeciwpoślizgowe obuwie i pasujące do odzieży roboczej akcesoria można kupić w MEWA sklep z marką. Serwis, który nie pozostawia nic do życzenia.

System usługowy MEWA dla odzieży serwisowej

 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Dostawa i sortowanie
 • kreislauf_servicekleidung_1.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_schutzkleidung_5.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_servicekleidung_3.png
  Pranie i suszenie zgodnie ze standardem higienicznym
 • kreislauf_servicekleidung_4.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej