Twój partner dla usług i handlu – MEWA Textil-Management

 • Dopasowane do wszystkich usług

  Nasze produkty są dopasowane do najróżniejszych wymagań i spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

 • Wyczuwalna czystość

  Ponieważ odzież pierzemy w wysokich temperaturach, nie jest konieczny dodatkowy środek do płukania, podnoszący higienę. Oznacza to, że pracownicy nie muszą obawiać się podrażnień skóry.

 • Spersonalizuj odzież

  Chętnie wyhaftujemy lub nadrukujemy na odzieży nazwiska pracowników, logo firmy czy inny emblemat.

Gastronomia czy handel, usługi czy sprzedaż, żywność czy artykuły nieżywnościowe – zadowolenie klienta to oprócz pierwszorzędnych produktów i usług także jednolity, zadbany i przyjazny wizerunek Twoich pracowników.Jako dostawca profesjonalnej odzieży roboczej wyznaczamy standardy w branżach usługowych i wyposażamy pracowników w odpowiednią, funkcjonalną odzież serwisową, higieniczną i biznesową. Nasze kolekcje oferują najwyższą jakość i spełniają także kryteria, które tworzą najlepsze warunki dla przyjaznego uśmiechu na twarzach pracowników: nasza odzież robocza jest wygodna przez cały dzień, podkreśla osobowość pracownika i dobrze wygląda. Wybieraj spośród najróżniejszych kolekcji i kolorów te, które najlepiej pasują do firmy i podobają się pracownikom.Kompleksowy serwis MEWA dba o to, by odzież była codziennie świeża. Oznacza to, że wynajmujesz swoją odzież roboczą w MEWA, a dbamy niezawodnie o odbiór, dostawy, konserwację i naprawy lub wymianę odzieży. Na życzenie możemy także dostarczyć naszą serwisową szafę na odzież, do prawidłowego przechowywania czystej i brudnej odzieży.W MEWA można także wynająć inne tekstylia robocze, jak maty podłogowe i mopy do mycia. Zaś nasze produkty do umywalni w systemie MEWA pomogą wyposażyć umywalnie we wszystko, co jest potrzebne do utrzymania higieny zgodnie z przepisami.Bezpieczne obuwie, rękawiczki jednorazowe i inne środki ochrony indywidualnej dla usług i handlu można kupić w WORLD WIDE WORK by MEWA.


Odpowiednie rozwiązania dla każdego stanowiska pracy

 • Servicekleidung

  Gastronomia

  Nowoczesna odzież serwisowa i odzież dla kucharzy dbają o dobre samopoczucie pracowników i gości. Jedną i drugą oferujemy w ramach praktycznego wynajmu.
 • Servicekleidung - Classicline S

  Handel artykułami spożywczymi

  Mięso, ryby, sery, warzywa i owoce – przy sprzedaży żywności czysta odzież to obowiązek. Dbamy o to – w ramach praktycznego wynajmu.
 • Servicekleidung - Classicline S

  Handel artykułami nieżywnościowymi

  Jednolita, w paski czy w kratkę – w naszych kolekcjach znajdziesz taki wzór, który najlepiej pasuje do wizerunku firmy.