Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Duży komfort noszenia i higieniczne bezpieczeństwo – MEWA dla zawodów leczniczych

  • Higiena na wynajem

    Higiena ma najwyższy priorytet. W MEWA można łatwo i praktycznie wynająć produkty higieniczne do umywalni oraz odzież higieniczną.

  • Na naszych produktach na wynajem można polegać

    W MEWA gwarantujemy dla wszystkich produktów pierwszorzędną i certyfikowaną jakość.

  • Także w pobliżu Ciebie

    Żadnych anonimowych call center – nasz regionalny opiekun klienta jest zawsze osobiście do dyspozycji.

Kategoria zawodów pielęgnacyjnych i leczniczych charakteryzuje się ogromną różnorodnością. Personel pielęgnacyjny w ramach wspomaganego mieszkania, mobilna pielęgnacja, fizjoterapia lub ergoterapia, masaże medyczne, apteki czy także technika dentystyczna. Co mają wspólnego? Mają na co dzień kontakt z klientami i pacjentami. Dlatego czysta i zadbana odzież higieniczna jest po prostu niezbędna. Budzi to nie tylko zaufanie, ale przede wszystkim chroni personel przed możliwymi skażeniami.Jako doświadczony partner oferujemy odzież serwisową i certyfikowaną odzież higieniczną. Po prostu wybierz odzież roboczą, która najlepiej pasuje do Twojego obszaru zadań. Kasaki czy kitle, spodnie czy koszulki – wygodny krój i nowoczesne kolory, praktyczne kieszenie i inne szczegóły są standardem w naszej modzie zawodowej.Aby Twoja odzież zawodowa była zawsze czysta i zadbana – o to dbamy my. W praktycznym wynajmie odbieramy, dostarczamy, pierzemy, konserwujemy i wymieniamy odzież roboczą punktualnie i niezawodnie.Ponadto: można u nas także wynająć akcesoria higieniczne do umywalni. Nie daj zarazkom żadnych szans. Przeciwpoślizgowe obuwie, rękawiczki jednorazowe oraz praktyczne akcesoria możesz kupić w MEWA sklep z marką.