Arbeitskleidung

MEWA i służba zdrowia

Profesjonalna odzież higieniczna i serwisowa

Twój partner w gwarancji czystości – MEWA Textil-Management

 • Nowoczesna odzież higieniczna i serwisowa do wynajmu

  Odzież serwisową i higieniczną MEWA można po prostu wynajmować. Rękawice i obuwie można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie online.

 • Wyczuwalna czystość

  Ponieważ odzież pierzemy w wysokich temperaturach, nie jest konieczny dodatkowy środek do płukania, podnoszący higienę. Oznacza to, że pracownicy nie muszą obawiać się podrażnień skóry.

 • Spersonalizuj odzież

  Chętnie wyhaftujemy lub nadrukujemy na dzieży nazwisko pracownika, logo firmy lub inny emblemat.

Czy za kulisami, czy na froncie – służbę zdrowia tworzą różne grupy zawodowe, jak laboranci, aptekarze, technicy dentystyczni czy też pielęgniarze. Dla wszystkich bardzo ważna jest czystość.Czy to w bezpośrednim kontakcie z klientami i pacjentami, czy tylko w pośrednim – kto pracuje w służbie zdrowia, musi myśleć także o swoim własnym zdrowiu. Obejmuje to także odpowiedni dobór odzieży roboczej. Zapewnia ona trwałą ochronę i zabezpiecza przed możliwymi skażeniami. Jednocześnie oferuje komfort w trakcie męczącego dnia pracy i zwiększa dobre samopoczucie. To zasługa dobrego kroju i wysokiej jakości materiałów.Jako partner w ochronie zdrowia i pielęgnacji znamy Twoje potrzeby i specjalnie do nich dostosowaliśmy naszą odzież higieniczną i serwisową. W ramach praktycznego wynajmu dbamy o to, by pracownicy codziennie nosili zadbaną i czystą odzież. Oznacza to, że odbieramy, dostarczamy, pierzemy wzgl. czyścimy, a w razie potrzeby wymieniamy zużyte tekstylia.A ponieważ profesjonalna higiena to znacznie więcej, w MEWA można też wynająć produkty do utrzymania higieny w pomieszczeniach sanitarnych. Dostarczymy wszystko, co jest niezbędne i zgodne z wymogami higieny dla publicznych toalet.Dla uzupełnienia naszej oferty można zakupić bezpośrednio w WORLD WIDE WORK by MEWA rękawiczki jednorazowe oraz inne produkty uzupełniające.

Odpowiednie rozwiązania dla każdego zawodu

 • stk24408med.jpg

  Zawody lecznicze

  Personel ubrany w odzież serwisową i higieniczną MEWA robi zadbane, czyste wrażenie. Zadbamy o to. Punktualnie i niezawodnie.

 • Chemikalienschutzkleidung - Ideal Protect Special

  Laboratoria

  Bezpieczeństwo i higiena mają najwyższy priorytet. Wynajmij certyfikowaną odzież higieniczną oraz produkty higieniczne do umywalni w MEWA.