Czystość podczas codziennego obchodzenia się z żywnością – MEWA dla piekarni i cukierni

 • Czystość i higiena na wynajem

  Nasza odzież robocza, maty podłogowe i akcesoria higieniczne do umywalni dla piekarnictwa można wygodnie wynajmować. Nie trzeba zatem zajmować się kwestiami czystości i higieny.

 • Profesjonalny wygląd

  Piekarz, cukiernik czy sprzedawca – dla każdego pracownika i dla każdego stanowiska pracy mamy odpowiednią odzież w barwach Twojej firmy.

 • Także w pobliżu Ciebie

  Nasz regionalny opiekun klienta jest do Twojej dyspozycji – i do tego osobiście.

Kto pracuje we wrażliwych obszarach produkcji żywności, jest zobowiązany do szczególnie ścisłego przestrzegania standardów higieny. Nie wystarczy, że wypieki będą apetycznie wyglądały w gablocie, muszą one jeszcze być odpowiednio przygotowane na zapleczu.A jako partner piekarni i cukierni wspieramy was w kwestiach higieny. Oferujemy wysokiej jakości odzież serwisową i higieniczną w ramach praktycznego wynajmu, a także akcesoria higieniczne do umywalni.Nasz odzież robocza dla piekarzy i cukierników jest nie tylko funkcjonalna i wygodna, ale jest też certyfikowana zgodnie z DIN EN 14065, a tym samym bez problemu spełnia wymagania każdego systemu HACCP. Dostosuj garderobę roboczą do wizerunku firmy i zaprezentuj się jednolicie jako zespół. W systemie MEWA zajmujemy się dostawą, odbiorem, praniem i wymianą odzieży w uzgodnionych terminach i z każdą dostawą gwarantujemy maksimum czystości i bezpieczeństwa zdrowotnego.Nasze dalsze rozwiązania w ramach wynajmu: Maty podłogowe MEWA – zatrzymują brud przy wejściu do pomieszczeń; ponadto produkty higieniczne MEWA, które zgodnie z przepisami muszą znajdować się w umywalniach.


System usługowy MEWA dla odzieży serwisowej

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Pranie i suszenie zgodnie ze standardem higienicznym
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej