Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

MEWA dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu

Wyposażymy Cię na każdą pogodę i porę roku

Doskonale wyposażony do każdej pracy – MEWA dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu

  • Elastycznie dostosujemy się do zmieniającego się zapotrzebowania.

  • Wspólne określenie potrzeb

    Jesteśmy osobiście do Twojej dyspozycji. Wspólnie określimy Twoje zapotrzebowanie, profesjonalnie zmierzymy rozmiary oraz doradzimy w sprawie wszystkich produktów dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu.

Jako profesjonalista w ogrodnictwie lub w architekturze krajobrazu wiele pracujesz na otwartej przestrzeni. Jest oczywiste, że Twoje wymagania w odniesieniu do odzieży roboczej, obuwia roboczego i rękawic są bardzo wysokie. Zmienna pogoda, trudna gleba, lato czy zima – w rozwiązania i produkty dla Twojej branży włożyliśmy nasze ogromne doświadczenie, by je odpowiednio dostosować.Nadzwyczaj wytrzymały, odporny na zużycie i na przecięcia materiał, zapewniający najwyższy komfort noszenia, a przy tym hydrofobowy i odporny na zanieczyszczenia. Uzupełniony o wiele przemyślanych detali, jak na przykład duże kieszenie na nożyce, miarki i ołówki oraz kieszenie na nakolanniki w spodniach roboczych wzmocnione materiałem CORDURA®, by klękanie nie było męczące. Nasza odzież robocza wygląda też atrakcyjnie i po prostu dobrze. Nasze kolekcje są dostępne oprócz klasycznej zieleni także w innych kolorach, np. w kolorze szarym lub w odcieniach ziemi.Odzież roboczą MEWA dla branży ogrodnictwa i architektury krajobrazu można pozyskać przez praktyczny wynajem. Wówczas to my zajmujemy się punktualnie i niezawodnie odbiorem, dostawą, praniem i wymianą.W naszej ofercie artykułów uzupełniających do zakupu można znaleźć między innymi bezpieczne obuwie i rękawice, a także artykuły do ochrony przed mrozem, które są niezbędne do uniknięcia wypadków przy pracy.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

  • Naprawa i wymiana
  • Pielęgnacja i suszenie
  • Gromadzenie i odbieranie
  • Załóż i czuj się komfortowo
  • Dostawa i sortowanie
Dowiedz się więcej

Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.