MEWA_04_handwerkerin_293_mod.tif

MEWA i rzemiosło

Dla każdego rzemieślnika odpowiednie wyposażenie robocze

Twój partner rzemiosła – MEWA Textil-Management

 • Dopasowane do każdej gałęzi rzemiosła

  Opracowane tak, by spełniały najróżniejsze potrzeby i jednocześnie nasze najwyższe wymagania.

 • Nawet dla najmniejszych firm

  System MEWA opłaca się już od 5 pracowników.

 • Mistrzowskie osiągnięcie

  1,1 milion ludzi nosi odzież roboczą MEWA, a w obiegu jest ok. 1,2 miliard naszych szmat do czyszczenia.

W Niemczech jest ok. 150 różnych zawodów rzemieślniczych. Każdy z nich ma własny profil i specyficzne wymagania. Znamy rzemiosło – i rozumiemy je. We współpracy z cechami, stowarzyszeniami, regionalnymi związkami i w ścisłej kooperacji z naszymi klientami zawsze wiemy, na czym zależy branży. Nowe pomysły, impulsy i inspiracje znajdują bezpośrednie odzwierciedlenie w naszych produktach. Może to być odzież robocza, inne tekstylia robocze czy artykuły do ochrony pracy.

Rozwiązania dopasowane do zapotrzebowania w praktycznym wynajmie, łącznie z kompleksową usługą. Odzież robocza, szmaty do czyszczenia, urządzenia do mycia części, maty chłonne do oleju, mopy do mycia czy akcesoria higieniczne do umywalni – dostarczamy punktualnie i niezawodnie, bez zakłóceń i w korzystnej cenie. Nasza kompleksowa usługa obejmuje dostawę, odbiór, pielęgnację, naprawy i wymianę. Podsumowując: przejmujemy całą obsługę, uwalniamy klienta od tej pracy i dajemy mu czas, by mógł skupić się na podstawowej działalności.

Wiele innych produktów, potrzebnych do pracy, można zakupić w korzystnych cenach bezpośrednio w WORLD WIDE WORK by MEWA: na przykład bezpieczne obuwie, rękawice i akcesoria techniczne.

Odpowiednie rozwiązania dla każdej gałęzi rzemiosła

 • Putztücher

  Warsztaty samochodowe

  Zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju są w warsztacie samochodowym na porządku dziennym. Poznaj nasz wszechstronny asortyment dla warsztatów samochodowych.

 • Arbeitskleidung

  Budownictwo

  W budownictwie ważne są przede wszystkim: ochrona przed zagrożeniami, ochrona przed pogodą i ostrzeganie. Mamy tutaj odpowiednie rozwiązania. Na wynajem i do zakupu.

 • Arbeitskleidung - Combistar

  Dekarze i cieśle

  Tradycyjnie i praktycznie, bezpiecznie i wygodnie. Zdaj się na nasze rozumienie Twojej tradycji. Oprócz odzieży roboczej na wynajem mamy także obuwie robocze do zakupu.

 • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung - Twinstar Protect

  Elektrotechnika

  Ponieważ instalacje elektryczne są wznoszone najczęściej w pobliżu klienta, zapewniamy zadbaną, jednolitą odzież roboczą dla pracowników, obuwie robocze i inne środki ochrony indywidualnej.

 • Arbeitskleidung

  Ogrodnictwo i architektura krajobrazu

  Ochrona przed przecięciem, ochrona przed czynnikami atmosferycznymi i swoboda ruchów – nasze produkty dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu spełnią wszystkie Twoje wymagania.

 • Arbeitskleidung

  Malarze i sztukatorzy

  Malowanie, tapetowanie, restaurowanie – nie tylko odzież musi wiele wytrzymać. Uwolnij się od tych trosk, wynajmując odzież w MEWA i zdaj się na nasze artykuły do zakupu dla malarzy.

 • Arbeitskleidung

  Drukarnie

  Resztki farby na walcu drukarskim? Chłonne szmaty do czyszczenia czy profesjonalna odzież robocza – znamy wymagania drukarni i mamy odpowiednie rozwiązania.

 • Arbeitskleidung

  Hydraulika, ogrzewanie i klimatyzacja

  Monterzy czy technicy – wynajem naszych szmat do czyszczenia, odzieży roboczej czy mat chłonnych ułatwi wam pracę. Gwarantujemy to.
 • Arbeitskleidung

  Stolarze

  Czy to nowoczesna, profesjonalna odzież robocza w firmowych barwach lub praktyczne akcesoria higieniczne do umywalni – wynajmij teraz i korzystaj z kompleksowego serwisu MEWA.

Putztücher

Najpierw przetestować, potem wypożyczyć - test serwisu czyściwa tekstylnego MEWA

Posiadamy nie tylko najlepsze czyściwo tekstylne świata, ale także najlepszy serwis. Nie wierzą nam Państwo? To zapraszamy do wypróbowania naszego czyściwa tekstylnego wielokrotnego w ramach testu serwisu. Oferujemy Państwu wypróbowanie naszej usługi do 2 miesięcy.