Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

MEWA i rzemiosło

Dla każdego rzemieślnika odpowiednie wyposażenie robocze

Twój partner rzemiosła – MEWA Textil-Management

  • Dopasowane do każdej gałęzi rzemiosła

    Opracowane tak, by spełniały najróżniejsze potrzeby i jednocześnie nasze najwyższe wymagania.

  • Nawet dla najmniejszych firm

    System MEWA opłaca się już od 5 pracowników.

  • Mistrzowskie osiągnięcie

    Ponad 1 milion ludzi nosi odzież roboczą MEWA, a w obiegu jest ok. 1 miliard naszych szmat do czyszczenia.

W Niemczech jest ok. 150 różnych zawodów rzemieślniczych. Każdy z nich ma własny profil i specyficzne wymagania. Znamy rzemiosło – i rozumiemy je. We współpracy z cechami, stowarzyszeniami, regionalnymi związkami i w ścisłej kooperacji z naszymi klientami zawsze wiemy, na czym zależy branży. Nowe pomysły, impulsy i inspiracje znajdują bezpośrednie odzwierciedlenie w naszych produktach. Może to być odzież robocza, inne tekstylia robocze czy artykuły do ochrony pracy.

Rozwiązania dopasowane do zapotrzebowania w praktycznym wynajmie, łącznie z kompleksową usługą. Odzież robocza, szmaty do czyszczenia, urządzenia do mycia części, maty chłonne do oleju, mopy do mycia czy akcesoria higieniczne do umywalni – dostarczamy punktualnie i niezawodnie, bez zakłóceń i w korzystnej cenie. Nasza kompleksowa usługa obejmuje dostawę, odbiór, pielęgnację, naprawy i wymianę. Podsumowując: przejmujemy całą obsługę, uwalniamy klienta od tej pracy i dajemy mu czas, by mógł skupić się na podstawowej działalności.

Wiele innych produktów, potrzebnych do pracy, można zakupić w korzystnych cenach bezpośrednio w WORLD WIDE WORK by MEWA: na przykład bezpieczne obuwie, rękawice i akcesoria techniczne.

Odpowiednie rozwiązania dla każdej gałęzi rzemiosła

Putztücher

Najpierw przetestować, potem wypożyczyć - test serwisu czyściwa tekstylnego MEWA

Posiadamy nie tylko najlepsze czyściwo tekstylne świata, ale także najlepszy serwis. Nie wierzą nam Państwo? To zapraszamy do wypróbowania naszego czyściwa tekstylnego wielokrotnego w ramach testu serwisu. Oferujemy Państwu wypróbowanie naszej usługi do 2 miesięcy.