MEWA Textil-Management

Bezpieczeństwo i higiena pracy ma przecież najwyższy priorytet

Witamy w WORLD WIDE WORK by MEWA – naszej marce w zakresie artykułów BHP. Jeśli chodzi o asortyment BHP, odzież zawodową, rękawice ochronne, ochronę i higienę skóry lub o zapotrzebowanie zakładowe – WORLD WIDE WORK by MEWA dostarcza atrakcyjne artykuły markowe z jednego źródła. Oczywiście ze wszystkimi udogodnieniami, korzyściami i serwisem, z którego znana jest firma MEWA.

Korzyści dla klientów:

  • Wybór: Oferujemy szeroki asortyment najlepszych i najbardziej atrakcyjnych markowych artykułów dostᶒpnych na światowym rynku.

  • Jakość: Nie tylko nasz serwis logistyczny i dostawczy, ale również wszystkie nasze produkty charakteryzują się jakością na najwyższym poziomie.

  • Bezpieczeństwo: Na naszych wyszkolonych pracownikach można zawsze polegać. Obejmuje to zarówno bezpieczeństwo doradztwa, zaopatrzenia i planowania jak również najlepszy stosunek ceny do usługi.

  • Niezależne doradztwo: W ponad 40 placówkach osobiście troszczymy się o naszych klientów, a ponad 250 dostawców zapewnia naszym klientom najlepsze produkty od najlepszych producentów.

Nasz asortyment BHP